Колекција Ванеса Торба Чанта И Паричник Поставени Од Миа К

Колекција Ванеса Торба Чанта И Паричник Поставени Од Миа К

Това е достапна
DEN 3.00
Количината на стоката:

Мкф Колекција Ванеса Торба Чанта И Паричник Поставени ОД МИА К. МАТЕРИЈАЛ : Изработен Од Висококвалитетна Веганска Кожа. КАРАКТЕРИСТИКА : Дизајн со Луксузни украси со златен тон. Ванеса Тоте е омилена секојдневна торба за сите, има затворање со патент што го олеснува ставањето припадност и одењето. Ванеса Тоте е пространа торба со три оддели. Ванеса Тоте има горна рачка, Удобна горна рачка и мазна за држење со златен хардвер на дното на рачката. Ванеса Тоте е рачно насликани рабови, има нашиот круг миа к. амблем Колекција виси пред за украси. Ванеса Тоте има прилагодлив и отстранлив ремен за вкрстено тело, што го олеснува прилагодувањето по ваш вкус и одење. Ванеса Тоте доаѓа со соодветен паричник за размавта со Нараквици со амблемот на нашиот круг за да одговара. ЏЕБОВИ : 1 надворешен џеб со патент, 1 внатрешен џеб, 1 внатрешен џеб со патент со нашиот Потпис Миа К.Плоча За Собирање. МЕРЕЊА : 11 Во H x 14 Во W x 5 Во D Рачки пад 9 во. Отстранлив/прилагодлив ремен за рамо, се протега на 48 инчи. Мерења на паричникот : 7,5 Во W x 4 Во H x 1 ВО D ВИСОКОКВАЛИТЕТНА ВЕГАНСКА КОЖА : Изработена од висококвалитетна веганска кожа, Тотот Ванеса е издржлив и стилски. ЛУКСУЗНИ УКРАСИ СО ЗЛАТЕН ТОН : Тотот Ванеса е дизајниран со луксузни украси со златен тон за софистициран изглед. ЗАТВОРАЊЕ НА ПАТЕНТ : Тоте Ванеса има затворање на патент што го олеснува ставањето предмети и одењето. ПРОСТРАНА ТОРБА со ТРИ ОДДЕЛИ : Торбата Ванеса е пространа торба со три оддели, совршена за секојдневна употреба. ПРИЛАГОДЛИВ И ОТСТРАНЛИВ РЕМЕН за ВКРСТЕНО ТЕЛО : Тоте Ванеса доаѓа со прилагодлив и отстранлив ремен за вкрстено тело, што го олеснува прилагодувањето по ваш вкус и одење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата