Д-р Пепер Сода, фл оз стаклено шише

Д-р Пепер Сода, фл оз стаклено шише

Това е достапна
DEN 2.00
Количината на стоката:

ОРИГИНАЛЕН ВКУС : Основан во 1885 Година, Д-р Пепер испорача задоволувачко освежување 135 години. Тоа е слаткото задоволство што не може да се победи. СОВРШЕНО СПАРУВАЊЕ : Пица, хамбургери или пилешко од ротација, Д-р Пипер е совршен придружник за вашиот следен оброк. Дајте им на вашите пупки за вкус нешто за што ќе навивате со мазен, задоволувачки вкус на мраз-ладен Д-р Пипер, Д-Р Бибер Цреша Или Д-Р Бибер И Крем Сода и тие ќе ви се заблагодарат за тоа секој пат! УНИКАТЕН ВКУС : Д-Р Пипер Е уникатно задоволувачки пијалок без разлика дали уживате во оригиналот или која било од сортите Како Д-р Пепер Цреша и нашата најнова иновација, Д-р Пепер И Крем Сода. Основана во 1885 Година Во ВАКО, ТЕКСАС, Д-р Пипер Е најстариот главен безалкохолен пијалок во Соединетите држави. Значи, без разлика дали уживате во оригиналот или која било од сортите Како Д-р Бибер Цреша и нашата најнова иновација, Д-р Пепер И Крем Сода, ќе го добиете задоволувачкиот вкус што Само Д-р Пипер може да го испорача директно до вашите пупки за вкус. СЕКОГАШ УЖИВАЊЕ : Богато, мазно и вкусно секој пат, Д-р Пипер пакува залак со вкус со секоја голтка (добредојдени сте, пупки за вкус). Испукајте Пиперка на вечера,ручек или појадок (нема да ви судиме).Задоволете ја вашата желба за вкус со уникатниот вкус на Д-р Пипер! Тоа не е вашата обична сода и дефинитивно не е кола. Д-р Пепер е совршен придружник за сѐ, од целосен оброк како пица, хамбургери или пилешко од ротирачка до брза закуска како колачи, чоколади или вашите омилени бонбони. Иако можете да уживате во уникатниот вкус самостојно, можете да го спарите и со храна. Не можете да погрешите Со Д-Р Пипер кога сакате да ја задоволите вашата слатка желба. Едно стаклено шише од 12 течни унци. ЦЕЛОДНЕВНО ОСВЕЖУВАЊЕ : нема погрешно време од денот за уживање Во Д-Р Пипер.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата