Алгрин Валенсија Жардиниер, Круг Бенд Жардиниер, 14-Во. Дијаметар од 12-Во.Х, Откачи Зелена

Алгрин Валенсија Жардиниер, Круг Бенд Жардиниер, 14-Во. Дијаметар од 12-Во.Х, Откачи Зелена

Това е достапна
DEN 0.33
Количината на стоката:

Линијата на жардиниери Во Валенсија на алгрин има иновативна композитна смола која меша камен, дрво и рециклирана пластика за да создаде издржлива и декоративна завршница што сигурно ќе го комплиментира секој декор, во затворени простории или надвор. Достапно во широк спектар на форми и големини. Времето и УВ отпорни. Дренажна дупка и отстранлив приклучок. Робустен и издржлив, но лесен и лесен за движење. Изработени од природни и рециклирани материјали. Откачи текстура заврши.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата