Заштитен знак Ликовна Уметност Нежност Платнена Уметност Од Лили Ван Биен, Бела Мат, Сребрена Рамка

Заштитен знак Ликовна Уметност Нежност Платнена Уметност Од Лили Ван Биен, Бела Мат, Сребрена Рамка

Това е достапна
DEN 399.84
Количината на стоката:

Подготвена за презентација во рамка достапна во различни големини Заштитен Знак Ликовна Уметност "Нежност" Платнена Уметност Од Лили Ван Биен, Бела Мат, Сребрена Рамка : Уметник : Лили Ван Биен. Предмет : Цветни. Стил : Современ. Спремен за бесење. Висок квалитет. Печатено со помош на giclee, што е напреден процес на печатење. Репродукциите практично не се разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галерија завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува без рамка презентација на готовата слика.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата