Сусам Улица Ленти Деца 2-Парче Близнак Целосна Реверзибилна Утешител И Измама Постелнина Во Собата, Полиестер, Бела

Сусам Улица Ленти Деца 2-Парче Близнак Целосна Реверзибилна Утешител И Измама Постелнина Во Собата, Полиестер, Бела

Това е достапна
DEN 2.00
Количината на стоката:

Трансформирајте ја собата на вашето дете со Оваа Улица Од Сусам Ленти Деца 2-Парче Близнак/Целосен Реверзибилен Утешител и Лажен Комплет Постелнина. Сетот содржи Голема Птица, Елмо, Чудовиште За Колачиња и Оскар Груч од Улицата Сусам. Овој реверзибилен утешител мери на 72 "х 86", што го прави совршено прилагоден за секој кревет со близнак или целосна големина, заедно со еден измамник од 20" х 26" за да го комплетира изгледот. Овој комплет за утешител од 2 парчиња е целосно изработен од 100% полиестер и може да се пере во машина за лесна и удобна нега. Координирање на близнаци и целосни листови, ќебиња и фрлања се продаваат одделно . Улица сусам Ленти Деца 2-Парче Близнак/Целосна Реверзибилна Утешител И Лажен Постелнина, 100% Полиестер, Бела Висококвалитетна и супер мека постелнина изработена од 100% полиестер. Ова реверзибилно печатење 2 во 1 му овозможува на вашето дете да го промени изгледот на својата соба со брзо превртување на утешителот. Комплетот со сиви и бели пруги содржи Елмо, Голема Птица, Чудовиште За Колачиња и Оскар Груч. Комплетот може да се пере во машина, овозможувајќи брз и удобен процес на чистење. Реверзибилниот утешител мери 72 инчи на 86 инчи за да одговара или на кревет со двојна или целосна големина. Шам мери на 20 инчи на 26 инчи за да одговара на секоја стандардна перница. Дополнителни Додатоци За Постелнина Од Улица Сусам како ќебиња и фрлања се продаваат одделно.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата