Насловна Поп Плоштад Масичка Отоманско-Светло-Кафеава Веганска Кожа

Насловна Поп Плоштад Масичка Отоманско-Светло-Кафеава Веганска Кожа

Това е достапна
DEN 2079.84
Количината на стоката:

Нашата Домашна Плоштад Масичка За Кафе Отоманска Во Светло Кафеава Веганска Вештачка Кожа нуди лесно решение како стилска масичка за вашиот простор! Богатата, светло-кафеава вештачка кожа и нозете од темно оревово дрво го прават ова парче одлична опција како масичка за кафе отоманска за дневна соба, семејна соба или како дополнително седење во работна соба. Со чист, преоден дизајн оваа масичка отоманска нуди решение за маса и седење за дома во годините што доаѓаат. Лесно се собира и одржува со чистење на место по потреба. Димензии : 36 W x 36 D x 18h. Веганска кожа. Дрво и пвц. 250 фунти. капацитет на тежина. Самото место е чисто. Тежина : 39,1 фунти.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата