Дебеломер Покрива Врежана Предна И Задна монте карло стил Сс Црна завршница сребрена ч Одговара изберете: 2006 - ШЕВРОЛЕТ ИМПАЛА ЛТ, ШЕВРОЛЕТ ИМПАЛА 1ЛТ

Дебеломер Покрива Врежана Предна И Задна монте карло стил Сс Црна завршница сребрена ч Одговара изберете: 2006 - ШЕВРОЛЕТ ИМПАЛА

Това е достапна
DEN 1.67
Количината на стоката:

Комплет Од 4 Mgp Дебеломер Опфаќа 14217sss4bk, Врежан Преден И Заден : Стил / Сс Во Монте Карло,Финиш На Црн Прав, Сребрени Ликови **Ви треба помош за наоѓање на вистинскиот модел на капакот на дебеломер за вашето возило? Кликнете Овде Барате поисплатлив начин за облекување на сопирачките? Уморни сте од пребојување на дебеломер? Не гледај понатаму! МГП е вашето решение. Гордо произведен Со алуминиум од воздушна класа Т-6061, секој капак на дебеломер е заварен ЗА цврстина, обложен во прав за издржливост и вклучува патентиран систем за прицврстување од нерѓосувачки челик. Карактеристиките вклучуваат значително намалување на прашината на сопирачките и дисипација на топлината на сопирачките. Секој сет е дизајниран специјално за дебеломер на сопирачките за да обезбеди соодветно поставување. Не се потребни лепила, ленти или модификации на дебеломер. Типичното време за инсталација е еден час од почеток до крај. Комплет Од 4 Mgp Дебеломер Опфаќа 14217sss4bk, Врежан Преден И Заден : Стил / Сс Во Монте Карло,Финиш На Црн Прав, Сребрени Ликови : Гордо дизајнирани и произведени. Изграден од 6061-т6 воздушен алуминиум. Патентираниот систем за прицврстување ги одржува вашите капаци безбедни. Секој сет е дизајниран специјално за дебеломер на сопирачките за да обезбеди соодветно поставување. Карактеристиките вклучуваат значително намалување на прашината на сопирачките и дисипација на топлината на сопирачките. Не се потребни лепила, ленти или модификации на дебеломер. Завршница обложена со прав за долготраен стил. Цпу врежани ликови кои никогаш нема да изгребат. Изберете од повеќе бои и завршетоци. Типичното време на инсталација е 1 час од почеток до крај. Одговара Изберете : 2006-2008 ШЕВРОЛЕТ ИМПАЛА ЛТ 2009 ШЕВРОЛЕТ ИМПАЛА 1ЛТ 2006-2007 ШЕВРОЛЕТ МОНТЕ КАРЛО ЛТ и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата