Еленски Елени Лизгалки Машки Нордиски С. У. П. Р. О Чорап Амортизирана Внатрешна Надворешна Влечка За Затнување

Еленски Елени Лизгалки Машки Нордиски С. У. П. Р. О Чорап Амортизирана Внатрешна Надворешна Влечка За Затнување

Това е достапна
DEN 255.84
Количината на стоката:

Најпродаваната влечка на еленските Елени, Нордиската ќе ве стопли и пријатна во текот на целата година. Вештачката постава за стрижење, издржливото дно и дебелиот С.У. П. Р. О. Чорап ортотик ќе ве одржува удобно и самоуверено без разлика дали сте дома, ја фаќате поштата или дури и на патување до омиленото кафуле. Карактеристики : Внатрешно-Надворешно Лизгање На Еленските Елени патентирани S. U. P. R. O. Технологија кревет ЗА нозе ЕВА СО ВИСОКА густина СО Перница За Алтронска пета за одлични нодули За компресија на апсорпција на удари на надворешниот ѓон за дополнителна удобност Издржлив tpr ѓон. Топла и пријатна вештачка постава и подножје. Доволно издржлив за носење надвор, доволно удобен за носење внатре. Перницата за петици се одликува со технологија За Чорапи С. У. П. Р. О. за апсорпција на удари што е за разлика од повеќето влечки. >. Достапни се широки големини.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата