Принцезата Рајот Марвел Грот Комбинезон Момче Ноќта На Вештерките Фенси-Фустан Костим За Дете, 12-Месеци

Принцезата Рајот Марвел Грот Комбинезон Момче Ноќта На Вештерките Фенси-Фустан Костим За Дете, 12-Месеци

Това е достапна
DEN 1.00
Количината на стоката:

Принцезата Рајот Тие се Грот. Едноставно е како тоа нека вашето дете се облекува во Овој Костим За Комбинезон За Мали Деца На Марвел Грот за претстојните настани за да можат да уживаат играјќи го својот омилен Чувар на Галаксијата. Грот е суштество слично на дрво од популарната серија стрипови И филмови На Марвел. Добивате парче комбинезон со прикачена хауба. Можеби не зборува многу и моментално е заглавен во малку скок на раст, но Грот дефинитивно е омилен уште од неговото прво појавување. Подгответе се да преземете меѓугалактички закани во овој Костим За Грот. Или, уживајте во тоа за време на забавите За Ноќта на Вештерките И конвенциите за косплеј ова е официјално лиценцирана ставка. Рачно Миење. Комбинезон со долги ракави со затворање на патент и печатени детали од кафено дрво Што Одговараат на главата со качулка со затворање на ременот за брадата.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата