Модвеј Милена Канал Тафтувани Перформанси Кадифе Целосна Кралица Насловот Во Морнарицата

Модвеј Милена Канал Тафтувани Перформанси Кадифе Целосна Кралица Насловот Во Морнарицата

Това е достапна
DEN 0.67
Количината на стоката:

Подигнете ја вашата главна спална соба или стил на спална соба за гости со луксузна текстура и глам деко стил На Изведбата На Милена Кадифена Целосна/Кралица Глава. Тапациран со кадифе отпорен на дамки и украсен со тафтувани детали од каналот, оваа глава е обложена со густа пена за да понуди поддршка за удобност додека седите во кревет, се одмарате, се релаксирате, читате ИЛИ гледате ТЕЛЕВИЗИЈА. Прекрасна позадина за различни стилови на постелнина, оваа глава за прилагодување на висината се додава на целосни или кралица кревети во повеќе монтажни позиции. Потребно е собрание. ГЛАМ ДЕКО НАСЛОВОТ - со луксузна текстура и убава канал тафтинг, оваа целосна/кралицата насловот внесува господар спална соба или гостинска соба со глам деко елеганција и гроздобер модерен стил. КАДИФЕНА ГЛАВА-Покриена со кадифе со меки перформанси отпорни на дамки и густо обложена во пена, оваа глава дава поддршка за удобност додека седите во кревет читајќи, релаксирајќи или гледајќи ТЕЛЕВИЗИЈА. ГЛАВА ЗА ПРИЛАГОДУВАЊЕ НА ВИСИНАТА-Комплетна со различни позиции за монтирање, оваа прилагодлива глава се прицврстува на полни или кралици со цврсти нозе. ЦЕЛОСНА / КРАЛИЦА ГОЛЕМИНА НА ГЛАВАТА-Создадете идеална позадина за различни стилови на постелнина и измама со оваа кадифена глава. Потребно е собрание. Димензии : 64 "W x 2" d x 46-54 " H.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата