Воли Кит Риболов Справи Зак Моно Капка Опрема, Лигњи

Воли Кит Риболов Справи Зак Моно Капка Опрема, Лигњи

Това е достапна
DEN 0.33
Количината на стоката:

Лигњите Со Една Капка Зак имаат тандем од осум инчи на секоја платформа за двојно поголема неволја. Лигњите имаат ув цевки за мирис и водач за тестирање од 250 килограми со куки за круг 16/0. Воли Кит Риболов Справи Зак Моно Капка Опрема, Лигњи : Создава максимална акција и движење за да се возбуди риба. Доаѓа со 1 хемиски наострена кука со облога отпорна на корозија. Направено со висококвалитетна флексибилна еластична пластика. Достапно во различни бои.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата