Детски Фрли Ќебе, Графити Боб

Детски Фрли Ќебе, Графити Боб

Това е достапна
DEN 3.00
Количината на стоката:

Доаѓа нов бран бои со Овој Другар од Дното на Бикини!! Добијте пријатно во ова фрлање шерпа од микрофибер руно Од Сунѓерот Боб. Изработени од супер мека шерпа од руно од микрофибер, овие мерки за фрлање се 100% полиестер, а машинското перење и сушење. 100% полиестер. Супер меко ќебе за фрлање. Мерки прибл. 40" х 50". Машинско перење/сушење. Официјално лиценциран.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата