Вообичаено Стилизирана Елегантна Керамичка Столна Ламба

Вообичаено Стилизирана Елегантна Керамичка Столна Ламба

Това е достапна
DEN 2.67
Количината на стоката:

Проверете Ја Оваа Атрактивна Керамичка Столна Ламба Која Ќе Додаде Шарм На Вашето Место. Изработена Од Квалитетни Материјали Оваа Керамичка Столна Ламба Ќе Трае Со Години. Оваа Керамичка Столна Ламба Има Впечатлива Привлечност И На Тој Начин Поддржува Секакви Ентериери. Можете Да Ја Додадете Оваа Керамичка Столна Ламба На Кое Било Место Од Просторот Во Вашата Соба И Да Ја Доживеете Подобрата Разлика. Керамичката Столна Ламба Ќе Го Украде Центарот На Вниманието И Ќе Ве Натера Да Освоите Благодарност Од Многумина. Оваа Керамичка Столна Ламба Можете Да Ја Додадете Во Хотели, Салони За Тој Дрзок Допир. Гостите Кои Ќе Го Посетат Вашето Место Ќе Бидат Изненадени Кога Ќе Ја Проверат Оваа Столна Ламба. Тие Ќе Бидат Примамени Да Додадат Еден Во Нивните Ентериери. Покрај Тоа, Оваа Керамичка Столна Ламба Може Да Им Биде Подарена И На Вашите Блиски И Драги. Ставете Крај На Вашите Мисли И Веднаш Земете Ја Оваа Керамичка Столна Ламба. Доби Ли Една?.Моќност : 60, тип На Сијалица : Средна Основа, Бр. Од Светилки : Вклучени се 1 сијалици : Не, ОДОБРЕНО ОД УЛ : Одобрено. Вообичаено Стилизирана Елегантна Керамичка Столна Ламба.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата