Пролу Јадро Нови 15 Четка За Лесна Должност

Пролу Јадро Нови 15 Четка За Лесна Должност

Това е достапна
DEN 3.33
Количината на стоката:

Заменете ја четката што доаѓа со јадрото На Вашиот Пролукс со оваа фабричка четка за замена. Ова е истата четка што доаѓа стандардно со нашиот тампон. Земете втор или заменете го стариот со овој вистински производ Пролукс. Забелешка : Ова ќе работи само со јадрото 15". Тешки 15" сива/сина четка. Совршен за сите видови тврди подни површини од плочка до тврдо дрво и сѐ помеѓу. Вистински производ Пролукс.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата