Рк Контрола Рака Одговара изберете: 2014-МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ CLA, 2015-МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ ГЛА

Рк Контрола Рака Одговара изберете: 2014-МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ CLA, 2015-МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ ГЛА

Това е достапна
DEN 0.67
Количината на стоката:

Мог премиум контролните краци за странски и домашни таблички со имиња се дизајнирани за структурна цврстина и заштита од корозија. ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ прецизни толеранции за лесна инсталација и усогласување на управувачот што ви дава совршено вклопување веднаш надвор од кутијата. ВИСОКО ПРЕЦИЗЕН ИНЖЕНЕРИНГ Оптимизирани чаури за тивко работење и отпорност на абење, сол, нечистотија на патот и масла. СЕОПФАТНА ПОКРИЕНОСТ Достапни за странски и домашни таблички со имиња. СЕОПФАТНА ПОКРИЕНОСТ Достапни за странски и домашни таблички со имиња. Дополнителни Карактеристики Боја : Црна.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата