Кобалт Закосени Работ Сатен Бенд

Кобалт Закосени Работ Сатен Бенд

Това е достапна
DEN 1.67
Количината на стоката:

Заврши : Ширина На Четкана Лента : 8 мм материјал : Примарно : Вклопување На Кобалтринг : Стандардна Дебелина : 2 мм гравира : Да Тип На Производ : Накит Тип На Накит : Прстени Продадени По Единица : Секој Материјал : Примарна Боја : Тип На Белење : Тип На Свадбена Лента : Закосен УПЦ 886774025551 Кобалт Закосен Раб Сатен 8мм Бенд.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата