20-Галон Може 5-Тркалезна Доли, Секоја, Црна, Сива

20-Галон Може 5-Тркалезна Доли, Секоја, Црна, Сива

Това е достапна
DEN 2239.84
Количината на стоката:

Оваа тркалезна брава за извртување доли со пет тркала безбедно ги држи контејнерите за ѓубре на место за време на транспортот, но лесно се отклучува за товарење. Капацитетот на оптоварување е 250 фунти. Целосно пластична конструкција се спротивставува на ' рѓа, чипс и вдлабнатини. Стандардната доли има база изградена од најмалку 30 проценти пост-потрошувачка рециклирана содржина. Безбедно транспортира целосно натоварена корпа за отпадоци каде што треба да биде. Разноврсна-ролни на груби или нерамни површини. Компатибилност : кружни канти за ѓубре од 20 до 50 литри.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата