Речиси Природни 6 ' Мудрец Бршлен Гарланд Вештачко Растение

Речиси Природни 6 ' Мудрец Бршлен Гарланд Вештачко Растение

Това е достапна
DEN 2.33
Количината на стоката:

Венците обично се користат како декор за време на празниците, но не дозволувајте тоа знаење да ја ограничи вашата употреба на тоа! Со нежни, мали зелени лисја, оваа вештачка средна венец од бршлен од мудрец може да го облекува вашиот дом во текот на целата година. Тоа е поедноставен дизајн ќе изгледа одлично на парче мантија, комода или обвиткана преку горниот дел од прозорецот. Н : 6 Стапки. В : 5 Во. Д : 2 Во. Дава празничен допир на мантија. Нежни зелени лисја од бршлен од мудрец. Создаден од најдобрите материјали. Вклучува сет од четири.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата