БЕНДИ Смд Стоп Од Ханивел Полу Металик Диск Сопирачка Рампа

БЕНДИ Смд Стоп Од Ханивел Полу Металик Диск Сопирачка Рампа

Това е достапна
DEN 0.67
Количината на стоката:

Бендикс диск сопирачка рампа сет е изградена репутација во автомобилската индустрија за квалитет и изработка. Ние производство диск сопирачка рампа сет е за речиси секој автомобил на патот денес. Комплетот за дискови за сопирачки бендикс е достапен за употреба на пат и надвор од патот и е дизајниран за сите временски услови. БЕНДИКС СМД396 Стоп од Ханивел Полу Металик Диск Сопирачка Рампа.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата