Колекција Мила Ливада Затворен Надворешен Тепих Од Вештачка Трева, 3'11 6'6 4' 6'

Колекција Мила Ливада Затворен Надворешен Тепих Од Вештачка Трева, 3'11 6'6 4' 6'

Това е достапна
DEN 0.67
Количината на стоката:

Колекцијата Ливадска Трева нуди повеќе висококвалитетни внатрешни или надворешни килими за вештачка трева. Колекцијата Градинарска Трева нуди различни големини совршени за внатрешни или надворешни. Оваа колекција нуди и гумена нелизгачка подлога со одводна дупка за да спречи натопување на водата внатре. Совршен е за секој внатрешен/надворешен простор за играње или безбедно место за вашето дете да игра на вашето следно патување во кампување. Колекцијата Ливадска Трева нуди повеќе висококвалитетни внатрешни или надворешни килими за вештачка трева.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата