Атлас Чакалин Традиционална Област Килим, Слонова Коска Беж, 5'3 7'7

Атлас Чакалин Традиционална Област Килим, Слонова Коска Беж, 5'3 7'7

Това е достапна
DEN 2207.04
Количината на стоката:

Користете заштитници за килими под нозете на тежок мебел за да избегнете израмнување на купови. Достапно во повеќе големини. Пакувањето и испораката на вашиот тепих може да предизвикаат привремени набори; овие површински бранови не се несовршености или оштетувања и постепено ќе се повлекуваат; тркалањето назад или обратното тркалање е најбрзиот и најлесниот начин да ги отстраните наборите во тепихот во вашата област; оставете доволно време за да се смири вашиот килим, овие набори и бранови нормално ќе се израмнат. Стилски додаток за секоја соба. Должините и ширините може да варираат од објавените димензии.Атлас Килим Колекција. За моментално преуредување на украсувањето, овој тепих е еден од најлесните и најмодерни начини за освежување на просторијата со карактер и стил. Свиленкасто-Мека Вискоза Област Килими. Безвременскиот шарм на традиционалната уметност на килими станува трендовски семеен декор во топлите тонови и меките текстури на теписите Од областа Атлас Од Сафавиех. Додатоци во животниот стил фотографии не се вклучени.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата