Леано Алуминиум РАБ XD 5X5. С-БЛК МИЛ, XD82029055918US

Леано Алуминиум РАБ XD 5X5. С-БЛК МИЛ, XD82029055918US

Това е достапна
DEN 1.67
Количината на стоката:

XD Тркалата ги редефинираат перформансите на и надвор од асфалтот од 1995 година, а со немилосрдната потрага за соочување со можноста ја поставија границата на 11. Дизајнирани за оние кои не прифаќаат средина, XD Тркалата ги поместуваат границите на стилот, опремата и финишот за секој камион, Џип, ТЕРЕНЕЦ или UTV. XD Фрлија Алуминиум Раб XD820 20 X9 5 X5, 5 S-BLK МИЛ 18 MM, XD82029055918 US. XD82029055918 US. 5х5, 5 шема на завртки. Материјал : Леано Алуминиум.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата