Двор Финијан Потресен Геометриски Внатрешен Надворешен Тепих Мока Светло Беж, 8' 11'

Двор Финијан Потресен Геометриски Внатрешен Надворешен Тепих Мока Светло Беж, 8' 11'

Това е достапна
DEN 3.33
Количината на стоката:

Должините и ширините може да варираат од објавените димензии. Отпорен на вода што го прави совршен за надворешна употреба . Сафавиех разви специјален ткаен сисал кој постигнува сложени дизајни кои се толку лесни за одржување, едноставно го чистите вашиот килим со градинарско црево. Правосмукалка (по можност една без шипки за тепање) редовно и чиста на самото место; за тешко отстранливи дамки, се препорачува професионално чистење на тепих; ротирањето на вашите килими на секои 3-6 месеци ќе заштити од нерамномерно абење од сообраќајот на нозете и тежината на мебелот . Висина на купот : 0,25 инчи. 100% Полипропилен . Изработени со подобрен материјал за дополнителна издржливост, килимите во Дворот се претходно координирани за да работат заедно во сродни простори внатре или надвор од домот. Заштедете Пари. Овие прекрасни, но практични килими го носат украсувањето на отворено на следното ниво со нови дизајни во модни бои и дезени од класични до современи. Моделите може малку да се разликуваат според избраната форма и големина. Без поддршка, тепих рампа (продадени одделно) препорачува да се избегне менување и лизгање .Продавница Safavieh на . Додатоци во животниот стил слики не се вклучени . Живеат Подобро. Пакувањето и испораката на вашиот тепих може да предизвикаат привремени набори; овие површински бранови не се несовршености или оштетувања и постепено ќе се повлекуваат; тркалањето назад или обратното тркалање е најбрзиот и најлесниот начин да ги отстраните наборите во тепихот во вашата област; оставете доволно време за да се смири вашиот килим, овие набори и бранови нормално ќе се израмнат . Моќта Се Појави Во Турција . Препорачуваме чување оригинален пакет за употреба за складирање.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата