Ненаведени Машки Часовник УЛ51152006

Ненаведени Машки Часовник УЛ51152006

Това е достапна
DEN 335.68
Количината на стоката:

Ненаведени Од Кенет Кол продукција гледајте карактеристики 44,5 мм црно куќиште со црно бирање. Спортското рачно бирање со три раце е нагласено со црвени и сини маркери за броеви. Часовникот е компилиментиран со црна нараквица. Ненаведени Машки Часовник UL51152006.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата