Бакарна Вотивна Градина Со Стаклени Чаши За Крцкање На Дрвена Блок Основа За Сечкање Со Јаже Од Јута

Бакарна Вотивна Градина Со Стаклени Чаши За Крцкање На Дрвена Блок Основа За Сечкање Со Јаже Од Јута

Това е достапна
DEN 0.33
Количината на стоката:

Спроведете ги вашите верски празници со едноставна, грациозна елеганција или едноставно украсете во свој уникатен стил со оваа прекрасна 6-парче бакарна вотивна градина поставена со 5 стаклени чаши во боја на бакар. Секоја од овие различни и привлечни чаши доаѓа во различни големини и седи на 10-долга, природна, жичана основа за сечкање во стилот на блок од вистинско дрво од манго. Навој низ рачката на атрактивната и функционалната основа е природно јаже од јута. Наменет само за внатрешна употреба, овој прекрасен вотивен комплет го прави совршениот подарок за затоплување на куќата за тој посебен некого или да го оцени вашиот сопствен уникатен стил на украсување. Вотивен комплет во боја на бакар на дрвена основа; овој привлечен сет вклучува 5, чаши за гласови во боја на бакар, крцкави гасови со различна големина; 5-те прекрасни чаши седат на врвот на 10-инчна долга, жичана, сечкана основа во стилот на блок од вистинско дрво од манго; природно јаже од јута е навојно низ рачката на основата на блокот за сечкање; Совршен како подарок за затоплување на куќата или за украсување на вашиот дом во свој уникатен стил; Наменет За само за внатрешна употреба.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата