Ахим Безжичен ЏИ Делукс Зајдисонце во. Соба Затемнување Мини Слепи

Ахим Безжичен ЏИ Делукс Зајдисонце во. Соба Затемнување Мини Слепи

Това е достапна
DEN 2.33
Количината на стоката:

Овој Achim Безжичен GII Делукс Зајдисонце 1 во. Мини Слепата Соба За Затемнување на просторијата обезбедува затемнување на просторијата, приватност и е безбедна за деца и домашни миленици. Овие пвц летви во тешка категорија доаѓаат во опции за боја и нема да избледат или попуштат. Ажурираниот дизајн вклучува тркалезна, елегантна шина за глава. Оваа соба затемнување мини слепи нема жици за заплеткување. За да работите, едноставно притиснете го копчето и подигнете ја или спуштете ја долната шина. Стапчето за навалување го олеснува контролирањето колку светлосни филтри низ ролетните. Скриените загради нудат разноврсна монтажа. Овој мини слеп вклучува хардвер и упатства. Опциите за големина обезбедуваат добро вклопување во вашиот прозорец. Избор на достапни опции за големина. Трајни 1-во. летвите нема да се завиткаат, избледуваат или попуштаат. Избор на достапни бои. Безбедно за деца и миленичиња без жици за заплеткување. Притиснете-копче, подигнете или спуштете ја долната шина за да ја прилагодите. Наваленото стапче го контролира филтерот за сончева светлина. Скриени загради, разноврсна инсталација. Прашина или избришете ја со влажна крпа. Вклучува загради, хардвер, упатства.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата