Копчиња и Кларк Копче и занает, нишка за полиестер за бебиња со сина памук, дворови

Копчиња и Кларк Копче и занает, нишка за полиестер за бебиња со сина памук, дворови

Това е достапна
DEN 1.00
Количината на стоката:

Копчиња за палта и Кларк и занаетчиска нишка за шиење нема да извртуваат или заплеткаат. Оваа нишка има полиестерско јадро завиткано со памучно влакно што го прави 75% полиестер и 25% памук. Користете ги копчињата за шиење со рака на палта и јакни. Копчиња и Кларк Копче и занаетчиска нишка, 50 г.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата