Едноставно Daisy 5 'тркалезна пиперка од пиперки пролет Chenille затворен килим на отворено

Едноставно Daisy 5 'тркалезна пиперка од пиперки пролет Chenille затворен килим на отворено

Това е достапна
DEN 1277.60
Количината на стоката:

Повикајте го вашиот декор со нашата трендовски едноставно Daisy 5 'тркалезна пиперка од мембрана во затворен/отворен килим од нашите цели, тиква и собирање колекција. Секој ќе воодушеви во просторот што го дефинира дизајнот донесена на вашиот трем, внатрешен двор, кујна или бања по оваа област килим. Уметничкиот и шарен дизајн е отпечатен на мека полиестерска база со отпорна на лизгање, што го прави совршен начин да додадете боја, пламен и личност во кој било простор во затворен или отворен простор. За да се исчисти, користете благ сапун и лежете рамно за да се исуши. Мека под нозете, изработена од текстуриран Ченил. Стилски и функционален за области со висок сообраќај. Сервени рабови. Предложено е подлога за килим што не е на лизгање. Суво чисто/место чисто.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата