Без граници јуниори плетеа комбинезони од кордори

Без граници јуниори плетеа комбинезони од кордори

Това е достапна
DEN 440.00
Количината на стоката:

Нашите јуниори плетеа комбинезони без граници се совршен трендовски џемпери што му е потребна на секоја мода во својот плакар оваа сезона. Овие комбинезони имаат дебели прилагодливи ленти со хардвер со златен тон, функционален преден џеб, манжетни хем на отвори за нозе и се изработени од супер удобно плетено корпорација. Ова е одличен стил за носење на училиште или на вечера со пријателите и семејството. Поставете го овој скок над јасна маица и пар со вашите омилени патики за лесен, забавен изглед. Само на. Материјал : 94% полиестер/6% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : квадратен врат. Затворање : Повлечете стил со ленти за токи. Ракави : без ракави со прилагодливи ленти. Ockебови : две странични џебови; Еден џеб за биб. Карактеристики : текстура на плетенка; манжетни полите. Cleенски комбинезони од без граници.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата