Cuppeенски перачки со перална, плус, карирана кошула со копче за џеб, надолу

Cuppeенски перачки со перална, плус, карирана кошула со копче за џеб, надолу

Това е достапна
DEN 944.64
Количината на стоката:

Парчерите за алишта во Yorkујорк што ги знаете и ги сакате, повторно се претстави! Оваа совршена долга ракав, туничен предниот дел ќе стане ваша втора кожа цела сезона. Превртете ги ракавите и облечете ги со фармерки за викенд од тиква од тиква или превртете ги со вашите омилени удобни хеланки за пријатна облека околу куќата. Удобно, дишење и убаво! Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина 1x. ФИТ : Опуштено. Деколте : јака од точка. Затворање : Предниот дел на копчето. Ракави : Долги ракави. Ockебови : џеб за лепенка на градите. Карактеристики : полите на кошули; ПРИРАЧНИК ЗА ПРИРАЧНИК; Супер мек. Плус големина карирана џебно копче надолу кошула за жени од алишта во Yorkујорк.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата