Животни крунисани со териерски кучиња и кутриња што сликаат платно уметнички принт

Животни крунисани со териерски кучиња и кутриња што сликаат платно уметнички принт

Това е достапна
DEN 383.84
Количината на стоката:

Крунисан териер, е вешто направено модерно уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна црна боја, овој ликовен уметнички принт на Авенија Пистај е совршен завршен допир на темата за домашен декор. Стјуарт и Том Волтон ја започнаа својата работа да го унапредат Северозападниот дел на Арканзас пред повеќе од една деценија. Оттогаш, тие изградија тим од визионери и професионалци за инвестиции кои го водат овој регион на патот кон градење заедница во која сите можеме да уживаме сега и за следните генерации. Runway Avenue Animals Wall Art Canvas отпечатоци од крунисани кучиња и кутриња - црни, златни карактеристики : Ова уметничко дело има квадратна ориентација. Дизајн на животни и инсекти со тема за кучиња и кутриња за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата