Трговска марка ликовна уметност Книга за мешана боја 9 Канвас уметност од Кети Г. Аренс, црна мат, црна рамка

Трговска марка ликовна уметност Книга за мешана боја 9 Канвас уметност од Кети Г. Аренс, црна мат, црна рамка

Това е достапна
DEN 2.67
Количината на стоката:

Подготвени за обесени презентации што се достапни во разни големини на трговска марка ликовна уметност „Мешана книга за боење 9“ платно уметност од Кети Г. Аренс, црна мат, црна рамка : уметник : Кети Г. Аренс. Предмет : Апстракт. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата