Activeенски активен велосипед краток со мрежни инсерти

Activeенски активен велосипед краток со мрежни инсерти

Това е достапна
DEN 3.00
Количината на стоката:

Овој активен велосипед краток од AVIA има вградена форма и поддршка во дизајнот што е направен за движење. Со среден пораст и 3 -инчен инчи, овие разноврсни шорцеви се совршени за одбојка, трчање, јога, велосипедизам или вртење. Декоративните детали за мрежи го прават овој стилски кратко задолжително за вашата активна гардероба и се нуди во најразлични бои и големини. Ткаенина : црна 86% најлон / 14% спандекс; Јаглен 46% најлон/42% полиестер/12% спандекс; Цврсти материи 80% полиестер / 20% спандекс. Активен велосипед краток. Среден пораст, 3 "Inseam. Опремени низ целата. Платни споеви. Рефлексивни акценти на предниот и задниот дел. Безгласен , Нежен циклус, не бели, не користете омекнувач на ткаенини, суво суво ниско, ладно железо доколку е потребно.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата