Велсбург Беј Сити Вазна - ограничено издание, занаетчија се развиваше

Велсбург Беј Сити Вазна - ограничено издание, занаетчија се развиваше

Това е достапна
DEN 559.68
Количината на стоката:

Велсбург Беј Сити Вазен - Оваа ограничена вазна издание беше развиена од занаетчии во историските стаклени работи на реката Охајо, каде што мајсторите на молкери изработуваат стакло уште од 1880 година. Уживајте и гордо прикажете ја оваа американска уметност во вашиот дом. Wellsburg Bay City Waze безвременски дизајн со елеганција и функционалност. Прикажете го омилениот свеж цветник или уживајте како убаво парче американска уметност.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата