Garanimals Toddler Boy Mi & Match Outfits Kid Подарок кутија, сет од 8 парчиња

Garanimals Toddler Boy Mi & Match Outfits Kid Подарок кутија, сет од 8 парчиња

Това е достапна
DEN 2.67
Количината на стоката:

Оваа специјална кутија за подароци за Kids-Pack на Garanimals е неверојатен начин да се дадат 15 или повеќе комбинации на облека со само 8 парчиња! Garanimals Kid-Pack нуди специјална кутија од 8 избрани парчиња што сите се мешаат и одговараат, така што да се облекувате е лесно и забавно со вашето момче за дете. Нашата игра за игра на мали деца се продава исклучиво на и. Забавна графика и модни детали Пополнете ја оваа кутија со стил и вредност. Кутии за подароци за деца-пакети се достапни во големини 2 T до 5 T и во две комбинации на бои секоја сезона. Проверете ги нашите поголеми и уште позабавни 12-парчиња за деца за деца, исто така, за мали деца! Garanimals Kid-Pack 8 PC Подарок кутија 4 врвови, 4 шорцеви за да се мешаат и да се совпаѓаат. Прекрасно спакувани и подготвени за подарок! . Kid-Pack е достапен за бебе, дете и големи деца исто така! . Создадете најмалку 15 комбинации на облека. Вклучени се вкупно 8 парчиња : . 4 врвови : Мешавина од графички маички, врвови во стилот на Раглан или Хенли, Полос или дуксери. 4 шорцеви : Мешавина од карго шорцеви, алатни шорцеви, француски тери шорцеви, тексас шорцеви или шарени шорцеви.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата