Нов резервоар за ладење на моторот Платинум Про, се вклопува во 1997 година- Тојота Авалон

Нов резервоар за ладење на моторот Платинум Про, се вклопува во 1997 година- Тојота Авалон

Това е достапна
DEN 1918.40
Количината на стоката:

With a Serious and Unwavering Commitment to Providing Customers a Broad Range of High Quality Replacement Components, Equipment, and Parts to Repair and Accessorize Their Automobiles, Trucks, and Other Vehicles, We Are Offering a New Platinum Pro Coolant Recovery Tank, North America Built Models . Тој е дизајниран да го замени постојниот резервоар за ладење. Тоа одговара на вашата Toyota Avalon од 1997-1999 година. Проверете за да бидете сигурни дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. Каи Нов резервоар за ладење на моторот Платинум Про, се вклопува во 1997-1999 Toyota Avalon Северна Америка изградени модели, изработени од пластика. Не се потребни измени за инсталација. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило. Одговара Изберете : 1997-2001 Toyota Camry 4 Cyl 2.2 L 1997-1999 Toyota Avalon 6 Cyl 3 L и повеќе-Додадете го вашето возило во нашиот фит-додаток за да проверите.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата