Трговска марка ликовна уметност Убаво место за живеење платно уметност од oshош Биер, бел мат, црна рамка

Трговска марка ликовна уметност Убаво место за живеење платно уметност од oshош Биер, бел мат, црна рамка

Това е достапна
DEN 2.33
Количината на стоката:

Подготвени за обесени презентации што се достапни во разни големини на трговска марка ликовна уметност „Убаво место за живеење“ Арт од платно од oshош Биер, Бела мат, Црна рамка : Уметник : oshош Биер. Предмет : Апстракт. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата