Винвуд Студио Апстрактна wallидна уметност платно отпечатоци „Алтисимо“ боја - сива, црна

Винвуд Студио Апстрактна wallидна уметност платно отпечатоци „Алтисимо“ боја - сива, црна

Това е достапна
DEN 2.67
Количината на стоката:

Апстрактна wallидна уметност на пистата Авенија Апстрактна Арт Арт Артс го отпечати Бојата „Алтисимо“ - сива, црна. Алтисимо, е вешто направено модерно уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна сива боја, овој ликовен уметнички принт на Авенија Пистај е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Карактеристики : Ова уметничко дело има вертикална ориентација. Геометриски дизајн со тема за боја за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата