Брустер домашни мода Брустер Проверка

Брустер домашни мода Брустер Проверка

Това е достапна
DEN 1.67
Количината на стоката:

Оваа кожна позадина за печатење го има целиот шарм на вистински дизајн на кожа. Печатењето има потресена завршница со зашиен акцент на решетката. Проверката на студијата е не ткаена, неизвесна позадина. Модерен избор на добро сакани обрасци и текстури. Брустер има дизајни за тапети за секоја просторија, со шик, традиционална инспирација и автентични текстури. Со сè, од убави цвеќиња и забава, ретро позадина до дрво, плочки и карпести текстури и геометрија на мод, позадината на Брустер ја опфаќа крајната ширина на привлечните дизајни. Незавиден не ткаен материјал. 20.9-во повторување, директен натпревар. Перење и стриптиран. 20,5-во долга ролна од 33 метри. Опфаќа околу 56,4 квадратни метри.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата