Ким Кимбл Висока деф, Флорид Оз

Ким Кимбл Висока деф, Флорид Оз

Това е достапна
DEN 3.33
Количината на стоката:

Високиот DEF Curl на Ким со рецепт на семе од ленено семе вклучува богата мешавина од природно што дефинира и издолжува кадрици и што е најважно е одличен природен извор за вода. Мора за коса што се опоравува од стилизирање на топлина и боење. Формира и дефинира кадрици со меко, удобно држење што трае цел ден. Никогаш не остава снегулки или остатоци. Промовира подолга коса со намалување на секојдневната штета. Одлично за сите типови на коса. Kim Kimble Hair Prd стока.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата