Трговска марка ликовна уметност Fleurs de France I Canvas Art by Color Bakery Black Matte, Brewr Frame

Трговска марка ликовна уметност Fleurs de France I Canvas Art by Color Bakery Black Matte, Brewr Frame

Това е достапна
DEN 2.00
Количината на стоката:

Подготвени за обесени презентации што се достапни во разни големини на трговска марка ликовна уметност „Fleurs de France I“ Canvas Art by Color Bakery Black Matte, Birch Frame : Artist : Boary Bakery. Предмет : Ботанички. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата