Приказна за играчки Девојки девојки Snug Fit памучни пижами со краток ракав, сет

Приказна за играчки Девојки девојки Snug Fit памучни пижами со краток ракав, сет

Това е достапна
DEN 271.84
Количината на стоката:

Вашето мало девојче ќе сака да спие и да лежи наоколу во овој супер мек и удобен памучен плетен сет во кој има свои омилени ликови. 4-PC сет вклучува 2 шарени печатени врвови со кратки ракави и 2 долги панталони со еластична лента за половината. Совршен за мешавина и натпревар. Памучно ребро. Сноп-вклопување. Девојки за мали деца. Сет од 4 парчиња. Памук плете. Лиценцирани карактери. Шарени отпечатоци.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата