Стол за игри со лого на тимот на Ливерпул - Црно

Стол за игри со лого на тимот на Ливерпул - Црно

Това е достапна
DEN 1519.84
Количината на стоката:

Вие сте страствен обожавател на Ливерпул и сакате да го разгалите. Покажете му на вашата поддршка на Ливерпул со грабање на овој тим за игри со лого Xpression. Се одликува со задебелени графики на Ливерпул, така што никој нема да може да се сомнева каде лежи вашата верност кога ќе ја видат оваа опција за слатко седење во вашата пештера на вентилаторот во Ливерпул. Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Материјал : 100% винил. Способност за рамен поткрепување. Заменливи инсерти во боја. Меки допир 4-Д прилагодливи раце. Перници за меморија од пена. Систем за лого на XZIPIT. Зашивање на контраст. Печатена графика. Официјално лиценциран. Увезени. Бренд : Соништа.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата