2. КТ трилион исечен црвен создаден рубин прстен во сребро сребро

2. КТ трилион исечен црвен создаден рубин прстен во сребро сребро

Това е достапна
DEN 1.00
Количината на стоката:

Брилијантен и пенлив 2,50 ct. Триаголник, создаден рубин прстен. Овој прстен се одликува со сребро и е совршен и во обична и професионална облека. Фантастичен подарок за Денот на мајката, родендени, Денот на вineубените, дипломирањето, Божиќ или скоро за која било друга пригода. Овој прстен е достапен во големини од пет до девет. Ораво 2,50 Карат Т.Г.В. Создаден прстен за ангажирање на стерлинг од рубиум родиум : Метал : Стерлинг Сребрена : Родиумска категорија : 4,4 грама должина : 0,88 "Ширина : 0,38" Висина : 0,1 "Достапни големини : 5.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата