Без граници јуниори со високи уништувани шорцеви

Без граници јуниори со високи уништувани шорцеви

Това е достапна
DEN 224.32
Количината на стоката:

Lifeивотот не е совршен, но вашата облека може да биде. Завршете го омилениот изглед без високи уништувани шорцеви од границите, комплетни со 5 џеб стил за дополнителна алатка. Исклучиво на. Материјал : 99% памук/1% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина 7. одговара : опуштено. Подигнување и инсејм : Висок пораст; 5 ”inseam. Затворање : предно копче од две копче; Затворање на поштенски патенти. Ockебови : Стил од 5 џеб. Карактеристики : уништени детали; исцрпено полите. Високи уништени тексас шорцеви за јуниори од без граници.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата