Stuple Industries Нема кучиња дозволени графичка уметност за домашни миленичиња Греј, врамена уметничка печатена wallидна уметност, дизајн од Дафне Полсели

Stuple Industries Нема кучиња дозволени графичка уметност за домашни миленичиња Греј, врамена уметничка печатена wallидна уметност,

Това е достапна
DEN 7196.00
Количината на стоката:

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцеларија. Рамките се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка од жито од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 12 x 1,5 x 12 врамени. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . уметнички дела се однесуваат на : куче, кучешки, домашно милениче, хумор, смешна, фраза, типографија. Нашите отпечатоци од giclee се внимателно поставени на издржлива поддршка за MDF, а потоа совршено завршени во рамка од дрва од 3,5 инчи дебела. Боите на монтирани рамки вклучуваат црна, сива фарма и бела . Дизајн од Дафне Полсели.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата