Мелроза Аве, женска кожена кожа од три ленти со лизгање на каиш

Мелроза Аве, женска кожена кожа од три ленти со лизгање на каиш

Това е достапна
DEN 2.33
Количината на стоката:

Додадете женствена талент на кој било изглед со овие стилски сандали со слајдови со три ленти. Одликувајќи се со слаби, поставени ленти и достапни во низа монохроматски топли неутрали, овие рамни сандали со лизгање се лесно вашите нови омилени. Материјал : 100% рачно изработени материјали. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Затворање : Лизгање. Карактеристики на удобност : Пунични табани за целодневна удобност. Женска кожна кожа Три ленти за слајдови од мелроза.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата