Ournourneуни колекција женски charra tru удобна пена тока рамни сандали

Ournourneуни колекција женски charra tru удобна пена тока рамни сандали

Това е достапна
DEN 311.84
Количината на стоката:

Колекцијата „Чара Сандал“ од „Гурај“ е свежо преземање на основниот изглед. Давајќи ви ги сите стилски квалитети за да ве одведат каде и да сакате да одите со нивната луксузна веганска кожа, лента за пети, лента за глуждот на глуждот и отворено плоштад пети. Сите додека ги одржувате нозете удобни со секој чекор во нивната удобна пена од 4 мм TRU ™ honsole и затворање на токи. Тип на рамна потпетица : ѓон. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Бака. Тип на каиш : глужд. Стил на пети : Отворено. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата