Легендарниот Флејл Jeanан

Легендарниот Флејл Jeanан

Това е достапна
DEN 558.40
Количината на стоката:

Барате фармерки со талент за драматичните? Не гледајте подалеку од овие 70 -тина инспирирани женски легендарни фармерки од Флејл од Ли. Дизајнирано со разгорена нога за да ја започне секоја облека, легендарните детали за Ли и само доволно истегнете ги кривите ќе ги сакаат, овие фармерки беа направени за да се бараат “и„ Чув “. Среден пораст. Тенок вклоп. Отворено отворање на нозете. 5 џебови. Легендарни детали за Ли : Копче за половината на логото на Ли, џебови од задната лопата, зашилување на кривата на задните џебови, x tack на задните џебови, плетениот џеб на колкот, плетената етикета Ли, логото на логото, кожената лепенка со логото на „Твич“ Ли. 33 "Основен инсејм. 99% памук, 1% Спандекс. Стил #112339772.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата