Tuck & von mens оригинална кожа преклопете го подигањето на пети на манжетната

Tuck & von mens оригинална кожа преклопете го подигањето на пети на манжетната

Това е достапна
DEN 1.67
Количината на стоката:

Современите се среќаваат со груб со подигање на Цезар од Так и фон. Се одликува со оригинална кожа со потресена текстура и шиење на капа. Единствени детали како снимка на црвена боја на надворешната страна и преклопната, постепена манжетна, му даваат на овој трендовски изглед груба завршница што му е потребна. Висина на пета : 1-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : 1-инчен. Висина на вратилото : 5 1/2 инчи. Ширина на чевли : Среден. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Оригинална кожа. Материјал од надворешната страна : гума. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 9. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата